Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

REZERVASYON

Online Rezervasyon Yaptırmak için  yukarıdaki butona tıklayın

Kiralama Şartları

Genel Kiralama Bilgileri ve Koşulları

SÜRÜCÜ BELGESİ VE KİRALAMA YAŞI SINIRLAMALARI

En az 1 yıl geçerli sürücü belgesine sahip 21 yaşındaki kişiler C, D ve N grubu araçları kiralayabilirler. G, H, J ve M grupları için 2 yıllık sürücü belgesine sahip ve 25 yaşında olma; I grubu araçlar için 3 yıllık sürücü belgesine sahip ve 27 yaşında olma koşulları aranır.

KİRALAMA SÜRESİ
 

En az kiralama süresi 24 saatir.

UZUN SÜRELİ KİRALAMA
En az kiralama süresi 30 gündür. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için ofislerimizi arayınız.


FİYATLARA DAHİL OLAN VE OLMAYAN HUSUSLAR

Bu web sitesindeki fiyatlara araçların sınırsız kilometrede kullanım hakkı, teknik bakım giderleri ,Hasar Sorumluluk Sigortası (Kasko), Hırsızlık Sigortası ile %18 Katma Değer Vergisi dahildir. Akaryakıt, Ferdi Kaza Sigortası, İhtiyati Mali Mesuliyet Sigortası ,Tek-Yön Ücreti, Teslim Etme / Teslim Alma Ücreti, Bebek Koltuğu Ücreti ayrıca hesaplanır.

Araçların müşteriye teslimi tam dolu depo benzin ile yapılır. Eksik veya boş depo benzin ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte alınır.


TEK-YÖNLÜ KİRALAMALAR

Aracın başka bir şehirde iadesi durumunda, kira süresine bakılmaksızın Tek-Yön ücreti uygulanır.Ücret bilgileri için Rezervasyon Merkezimizi veya Satış Ofislerimizi arayabilirsiniz.


İLAVE SÜRÜCÜLER

Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi / kişilerce kullanılabilmesi; ilave sürücü / sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin, ücret karşılığında olmak üzere, Kira Sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve /veya her hangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi / kişiler ayrı, ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar. Fiyat ve ayrıntılı bilgi için seyahat acentanızı ve Erzurum ofislerini arayınız.

TESLİM ETME VE TESLİM ALMA

Erzurum ofislerinin bulunduğu şehir ve beldelerde, ilçe belediye sınırları içerisinde olması koşulu ile, araçların müşteriye teslimi ve müşterinden teslim alınması ücretsizdir. Ancak Erzurum ofisinin bulunmadığı şehir ve yörelerde yapılacak teslim etme ve teslim alma hizmetlerine ücret uygulanır. Daha fazla bilgi için seyahat acentanızı veya Erzurum ofislerini arayınız.

TESLİM GECİKMELERİ

Araçların geriye tesliminde 3 saate kadar olan geçikmelerde, her saat için, sözleşmeye uygulanan kira fiyatının 1/3'ü, 3 saati aşan geçikmelerde 1 günlük kira fiyatı alınır.

ÖDEME

Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında Peşin veya Diners Card, American Express ,Visa, Eurocard, Master Card, Access veya bilinen diğer kredi kartlarından biri ile tahsil edilir.

TRAFİK CEZALARI

Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.

HAVA ALANI HİZMET ÜCRETİ

Erzurum Hava Limanı Dış Hatlar Terminalinden yapılacak kiralamalarda Havaalanı Hizmeti ücretsizdir.

DİĞER HİZMETLER

Yurt dışında ihtiyacı duyulan kiralamalara ilişkin rezervasyon talepleri de (0442) numaralı Erzurum Çağrı Merkezi aracılığı ile garantili bir şekilde sağlanır. Daha fazla bilgi için seyahat acentanızı veya Erzurum ofislerini arayınız.

Bebek Koltuğu gereksinimleri, 48 saat önce haber vermek koşulu ile temin edilir. Ücret için seyahat acentanızı veya Erzurum ofislerini arayınız.
Yurt içi ve yurt dışında ihtiyacı duyulan Şöförlü Lüks Araç talepleriniz için seyahat acentanızı veya Erzurum ofislerini arayınız.

ÖNEMLİ NOTLAR

Her hangi kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza,hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınan tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3'cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir. Daha fazla bilgi için seyahat acentanız veya Erzurum ofislerinden rent a car Sigorta Çeşitleri & Bilgileri broşürü isteyiniz.
Aracın arızalanması veya herhangi bir nedenle desteğe ihtiyaç duyulması durumunda, telefonlarımızdan yardım temin edilebilir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret413755
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.657416.7241
Euro17.509817.5800
Saat